EreN ve YosHy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EreN ve YosHy

ern ve yoshy dünyasına hoşgeldinis...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gülçin'e 100 bin $'lık ilginç tekliF

YazarMesaj
Yo$Hy_ZeyneB
Admin
Admin
Yo$Hy_ZeyneB

Gülçin'e 100 bin $'lık ilginç tekliF Empty
MesajKonu: Gülçin'e 100 bin $'lık ilginç tekliF   Gülçin'e 100 bin $'lık ilginç tekliF Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 3:07 pm

Yıldız Asyalı'nın ayrılmasının ardından iki kişiye düşen MP3 grubu, üçüncü şarkıcı arayışlarını sürdürüyor. Bu amaçla düzenlediği yarışmada iki yeni sesi gruba katmayı planlayan MP3'ün manajeri, Hepsi grubundan ayrılacağı iddia edilen Gülçin'e de teklif götüreceklerini söyledi.

Yıldız Asyalı'nın haklarını da elinde bulunduran MP3 grubunun menajeri, "Gülçin yarın gelsin, yarın hesabına 100 bin dolar yatırayım, üzerine de Yıldız Asyalı'nın haklarını şirketine devredeyim" teklifinde bulundu. Futbolcu transferine dönen bu teklifin ardından Hepsi Grubu ve Gülçin'in vereceği cevap bekleniyor. Yarışmayla seçilen iki yeni şarkıcı ise yedekte bekliyor.

ARKADAŞLAR BU HABER GERÇEKTİR MYNETTE OKUDUM ......BUGÜN GÖRDÜM ÇOK ŞAŞIRDIM....
ALINTI

Gülçin'e 100 bin $'lık ilginç tekliF
1 sayfadaki 1 sayfası